Rozdajemy za darmo… (Kliknij i dowiedz się więcej)

Rozdajemy za darmo… (Kliknij i dowiedz się więcej)

Przyznaj się, że zaintrygował Cię tytuł tego wpisu i dlatego teraz to czytasz ? Nie ma w tym nic złego. W tym właśnie miejscu, totalnie za damo, dostaniesz od nas listę rzeczy, za które nie musisz płacić.

Zacznijmy tak niezwykle. Od przysłowia… „Jak dają, to bierz. Jak biją, to uciekaj.” To jest prawda! Jeśli masz możliwość otrzymania czegoś za darmo, po prostu z tego skorzystaj. Skoro ktoś stwierdził, że może Ci to dać, to prawdopodobnie nic na tym nie straci. Tak jest w przypadku na przykład okresów testowych w różnych aplikacjach/serwisach/usługach. Nie chodzi tylko o to, co znajdziemy w internecie, ale także o codzienność. Gdzie masz możliwość dostania czegoś bezpłatnie?

Naszym numerem są oczywiście serwisy internetowe typu OLX.

Znajdziesz tam wszystko! Od książek, przez narzędzia, ubrania, samochody, instrumenty, aż po mieszkania. Oczywiście nie wszystko za damo. Raczej ciężko dostać lokum na własność za cenę 0 złotych. Chodzi nam na przykład o meble. Spokojnie „za darmo” umeblujesz sobie cały dom. Ludzie chcą się pozbyć często rzeczy, z których już nie korzystają, a tylko zagracają pomieszczenie. Często warunek jest jeden. Trzeba sobie zapewnić transport lub dać jakąś symboliczną kwotę czy upominek. Na pewno osobie, od której zabierasz rzecz będzie miło. Nie myśl sobie, że jest w tym coś niewłaściwego. Skoro ktoś chce się pozbyć na przykład stolika nocnego, a Tobie on się akurat przyda, to wykorzystaj to. Osoba, która wystawiła dane ogłoszenie, zapewne będzie Ci wdzięczna za to, że może pozbyć się starej rzeczy, a na jej miejsce wstawić nową. Korzystaj z takich serwisów, jeśli czegoś potrzebujesz.

Nasza druga propozycja rzeczy, którą możesz dostać za damo to wspomniany już we wstępie dostęp do różnego rodzaju usług.

Wiele serwisów na przykład muzycznych, sportowych, filmowych oferuje jakiś czas, kiedy możesz korzystać z nich za darmo. Tydzień, miesiąc. Bez znaczenia. Warto korzystać z tego typu możliwości. Może nawet przekonasz się, że warto wykupić dalszy dostęp. O to właśnie chodzi takim platformom, żebyś został na dłużej, polecał znajomym itd. Są w stanie zaoferować Ci bezpłatny dostęp, żebyś zrobił im reklamę. Dlaczego więc nie wykorzystać tej szansy? Ciekawą opcją, którą oferuje większość klubów fitness, siłowni, jest darmowe pierwsze wejście. Dzięki temu masz możliwość poznania wyposażenia, atmosfery. Podobnie jak w przypadku różnych serwisów, podobnie i w tym przypadku chodzi o to, żebyś „został na dłużej”. I cyk. Darmowe wejście zaliczone ? Od Ciebie zależy, czy jeszcze tam wrócisz…

W obecnych czasach koronawirusa, coraz więcej muzeów, galerii sztuki, teatrów i tym podobnych decyduje się na udostępnienie swoich zbiorów w internecie. Za darmo. Możesz zobaczyć najsłynniejsze dzieła sztuki, nie wychodząc z domu. Nie dość, że bezpłatnie, to jeszcze oszczędzisz na transporcie, a jeśli znajduje się to w innym kraju, to także na wszystkim innym ? Ciekawą opcją, która jest oferowana zazwyczaj latem, jest tak zwane „kino plenerowe”. Możesz wybrać się na seans filmowy, pod gwiazdami, razem ze znajomymi i nic za to nie zapłacicie. Fakt, że nie zobaczycie tam najnowszych hitów, ale zawsze warto się wybrać, żeby spędzić trochę czasu razem. To też można dostać za damo. Obecność drugiego człowieka.