Zmarszczki wrogiem każdej kobiety? Czy na pewno?

Zmarszczki wrogiem każdej kobiety? Czy na pewno?

Zmarszczki w pewnym wieku mogą wydawać się przytłaczające. Aby zapobiegać i redukować zmarszczki na twarzy, często twierdzi się, że stosowanie kremu jest najtańszym środkiem zaradczym.

Jednak inne naturalne rozwiązania mogą nam pomóc i wzmocnić działanie tych produktów do pielęgnacji skóry. Naucz się codziennych rytuałów, które trwale ujędrnią Twoją skórę i pomogą w walce ze zmarszczkami.

KIEDY NALEŻY WALCZYĆ Z ZMARSZCZKAMI NA TWARZY?

Pierwsze zmarszczki pojawiają się zwykle około 30 roku życia. Jednak powiedzenie „lepiej zapobiegać niż leczyć” całkowicie obowiązuje w przypadku zmarszczek. Te po pierwszym pojawieniu się będą trudniejsze do usunięcia.

Ponieważ ciało potrzebuje ćwiczeń, twarz potrzebuje ujędrnienia, aby pozostała młoda i promienna. Gimnastyka twarzy jest niezbędna, aby zapobiec pojawianiu się zmarszczek. Ćwiczenia na mięśnie wzmocnią tkankę mięśniową pod skórą i dadzą Ci jędrniejszą skórę. Tak pobudzone mikrokrążenie będzie sprzyjać produkcji kolagenu i elastyny.

Korzyści: Łatwe do wykonania, najprostsze ćwiczenie to uśmiech. Gimnastykę twarzy można ćwiczyć przed lustrem, w samochodzie, przed telewizorem.

PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA NA ZMARSZCZKI DO STOSOWANIA BEZ UMIARKOWANIA

Masaż to rytuał relaksacyjny, który zapewnia stan całkowitego odpuszczenia. To sposób na ponowne skupienie się na sobie i spędzenie cennej chwili w symbiozie z własnym ciałem. Ta ostatnia na nowo łączy się z naszym duchem, a napięcia dnia codziennego zostają zredukowane. Wykonywanie codziennego masażu twarzy zrelaksuje nasze rysy twarzy i odegra ważną rolę w redukcji zmarszczek.

Korzyści: Nie tylko zareagujesz na zmarszczki na twarzy, ale skorzystasz z okazji, aby wyeliminować stan stresu. Użycie prostych gestów stosowanych kilka razy dziennie.

ENDERMOLOGIA NA ZAPOBIEGANIE ZMARSZCZKOM

Endermologia to praktyka, która zapewni Ci optymalny masaż. Oprócz masowania, skóra twarzy będzie ujędrniona i pobudzona. Ta bezbolesna technika będzie zatem działać na skórę, aby walczyć z jej starzeniem się i zmarszczkami. Stosując próżnię do zmarszczek, włókna tkanki twarzy zostaną wzmocnione, a krążenie krwi zostanie aktywowane.