Jak zachęcić rodziny z dziećmi do skorzystania z oferty restauracji lub hotelu? Postaw plac zabaw!

Jak zachęcić rodziny z dziećmi do skorzystania z oferty restauracji lub hotelu? Postaw plac zabaw!

Szukając miejsca na nocleg lub posiłek, rodziny z dziećmi kierują się szeregiem kryteriów. Wśród nich znajduje się nie tylko menu restauracji czy komfortowe warunki, ale także atrakcje dla najmłodszych. To, co zaś zdecydowanie przemówi na korzyść takiego miejsca, to obecność placu zabaw, który zapewni wiele radości dla dzieci oraz da chwilę wytchnienia ich rodzicom. Jak więc wybrać najlepszy?

Zabawa dla dzieci w każdym wieku

Decydując się na zakup placu zabaw dla dzieci, trzeba pamiętać, że będą z niego korzystać pociechy w różnym wieku. Oznacza to zaś, że zainstalowane urządzenia powinny być dedykowane zarówno kilkulatkom, jak i nieco starszym dzieciom. Każde z nich będzie bowiem posiadało nieco inne upodobania. Co warto wziąć pod uwagę?

  • huśtawki
  • sprężynowe bujaki
  • ścianki wspinaczkowe
  • karuzele
  • drabinki i wieże

Maluchy z chęcią wskoczą na huśtawkę i karuzelę czy też poszaleją w piaskownicy. Starsze dzieci ucieszy z kolei ścianka wspinaczkowa, drabinki lub wieże.

Atesty – gwarancja bezpieczeństwa

Co jeszcze jest niezwykle istotne podczas wyboru odpowiedniego placu zabaw? Oczywiście bezpieczeństwo. I dlatego, najlepiej zaufać znanym producentom, którzy cieszą się dobrą renomą oraz posiadają duże doświadczenie. Jedną z takich firm jest zaś https://www.avisplacezabaw.pl/, która produkuje place zabaw już od 20 lat. Wszystkie sprzęty oferowane przez AVIS Ekologiczne Place Zabaw posiadają niezbędne atesty i certyfikaty oraz były wielokrotnie testowane. O ich jakości świadczy też fakt, że są chętnie wybierane przez przedszkola, szkoły oraz inne placówki oświatowe. Place zabaw od AVIS można też spotkać w miejskich lub gminnych parkach oraz na osiedlach. Są wyprodukowane z najwyższej jakości surowców, dzięki czemu można być również spokojnym również o trwałość urządzeń – z pewnością posłużą przez wiele lat.

Gotowe zestawy lub indywidualne projekty

Ilość zainstalowanego sprzętu na placu zabaw, zależy w dużej mierze od wielkości miejsca, jakim się dysponuje. Dobrym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na gotowy zestaw składający się z  kilku elementów (np. ściany wspinaczkowej, huśtawki i zjeżdżalni), który pozwoli na zaoszczędzenie miejsca. W ofercie firmy AVIS można zaś naleźć zarówno gotowe zestawy (bardziej lub mniej rozbudowane), jak i pojedyncze urządzenia (np. piaskownice, bujaki, karuzele). Co, jeśli pragnie się zapewnić nieco rozrywki także dorosłym? Żaden problem – AVIS oferuje bowiem także siłownie zewnętrzne. Z tak rozbudowaną ofertą rozrywkową można mieć pewność, że każdy klient znajdzie tu coś dla siebie. Wysiłki zaś szybko odbiją się na ich ilości – plac zabaw i siłownia zewnętrzna to znakomity sposób na zdobycie nowych klientów.