Prezenty walentynkowe dla niego i dla niej

Prezenty walentynkowe dla niego i dla niej

Do Walentynek pozostało już kilka dni a Ty nadal szukasz pomysłu?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, nie martw się. Czasami brak pomysłów wynika z tego, że jesteśmy razem od niedawna, a gusta i pasje innych nie są dobrze znane. Albo może zdarzyć się odwrotnie: byliście razem od lat, wypracowaliście już wszystkie swoje pomysły i wydaje wam się, że daliście to, co chcecie partnerowi.

Bez względu na sytuację nie musisz się martwić – nie będziesz musiał się spieszyć z zakupem bombonierki w ostatniej chwili!

Jeśli szukasz inspiracji na romantyczny – ale nieoczywisty – prezent, jesteś we właściwym miejscu: przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów, które choć tradycyjne mogą okazać się sympatycznym prezentem.

Ważne jest, aby podjąć właściwą decyzję w oparciu o osobowość i zainteresowania ukochanej osoby. Na przykład biżuteria ma głębsze znaczenie symboliczne i jest bardziej odpowiednia, jeśli twój związek jest już w toku. Jeśli natomiast niedawno umawiasz się na randki, możesz zdecydować się na zestaw produktów do pielęgnacji i urody ciała. Jedni szaleją na punkcie spersonalizowanych prezentów, inni na bardziej technologicznych.

Prezenty walentynkowe dla niego

Dla mężczyzny nietrudno wybrać prezent. Pomyśl o zestawie do pielęgnacji brody. Dla Pana, który stawia na klasykę można wybrać krawat czy elegancki pasek do spodni.

Jeśli natomiast Twój mężczyzna to typowy miejski chłopak pomyśl o spersonalizowanym kuble do piwa. A co, jeśli jest kawoszem? Nic trudnego, kubek do kawy, elegancka filiżanka lub nietypowa mieszanka kaw, która przypominać mu będzie tylko o Tobie.

Prezenty walentynkowe dla niej

Kobieta, choć wymagająca nie zawsze zadowoli się czekoladkami. Warto pomyśleć, np. o bransoletce z symbolem miłości. Dzięki takiemu prezentowi na pewno skradniesz jej serce po raz kolejny.

Idealnym pomysłem jest również zakup eleganckiej, klasycznej czarnej torebki lub perfum.

O tym skąd wzięło się święto Zakochanych można przeczytać w serwisie http://konstancininfo.pl